Η κλήρωση του παιδικού πρωταθλήματος ΕΚΑΣΔΥΜ 2023-24 έβγαλε 2 ομίλους με τους περυσινούς φιναλίστ παιδικό Α΄ των Διόσκουρων να είναι στον Β΄ όμιλο και το παιδικό Β΄ των Διόσκουρων να είναι στον Α΄ όμιλο.

Οι όμιλοι είναι:

Α ΟΜΙΛΟΣ

Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α’
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Β’
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α’

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
Α.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Β’
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β’
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠΣ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Α’

Το πρόγραμμα των αγώνων:

Α όμιλος

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α’ – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.0 – 0
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α’0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Β’0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α’0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΑ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α’ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Β’ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α’ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ0 – 0
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α’0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Β’0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΑ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α’ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α’0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Β’ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α’0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α’ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ0 – 0
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ0 – 0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Β’0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α’0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΑ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α’ – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Β’ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α’ – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ0 – 0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α’0 – 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Β’0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.0 – 0
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΑ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Α’ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ0 – 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Β’ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α’0 – 0
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝΦ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ0 – 0
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ0 – 0

Β όμιλος

1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΑ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Β’ – ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0 – 0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ0 – 0
1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΑ.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β’ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Α’0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Β’0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Α’ – Α.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β’ – ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΑ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Β’ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ0 – 0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Α’0 – 0
1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΑ.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β’0 – 0
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Α’ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Β’0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β’ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ0 – 0
1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΑ.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ – ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΑ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Β’ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β’0 – 0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ0 – 0
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ0 – 0
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Α’0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΑ.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Β’0 – 0
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0 – 0
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β’ – ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ0 – 0
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Α’ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑΑ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ Β’ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ0 – 0
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Α’0 – 0
ΔΑΚ ΑΡ.ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ – Α.Π.Σ. ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑ0 – 0
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Β’0 – 0